پودر تالک سفید 2500 مش

جهت بزرگنمایی ماوس را بر روی تصویر قرار دهید

پودر تالک سفید 2500 مش

پودر تالک سفید 2500 مش ، پودر تالک بسیار سفید خالص درجه 1 مش 800-1500 و 2500 تالک (Talc) به عنوان ماده خام سرامیک سازی و ماده ی عایق و غیره بکار می رود
فروشنده : پودرآرای همدان
محصولات فروشگاه     ارسال پیام به فروشنده

حداقل سفارش :
4000 عدد
گروه :
محل تولید :
ایران
شرایط پرداخت :
نقدی
نحوه تحویل :
تحویل درب کارخانه
صفات :

قیمت : تماس جهت قیمت

ارسال درخواست خرید آخرین قیمت را بده

مشخصات محصول

  • شماره مدل -
  • نام تجاری Talc
  • کاربرد تولید پلاستیک، رنگ، کاغذ، لوازم آرایشی و بهداشتی و قرص های دارویی

توضیحات محصول

تالک (سیلیکات آبدار منیزیم) از دو لایه تترائدری و یک لایه اوکتائدری تشکیل شده است که همه ی مواضع اوکتائدری که به وسیله یونهای منیزیم پر شده اند (تری اوکتائدری) را در میان می گیرد. پیوند میان ورقه های تالک ضعیف تر از پیوند ورقه های کائولینیت است لذا تالک ماده لغزاننده بهتری است و هنگام لمس آن چربی بیشتری احساس می شود . تالک در نتیجه ی تغییر آبگرمی سنگهای بازی و دگرگونی دولومیت پر سیلیس بوجود می آید . 
مشخصات : تالک در سیستم مونوکلینیک به صورت بلور های تخت و توده های ورقه ای ، شعاعی و متراکم متبلور می شود. رنگ آن سفید ، سفید متمایل به سبز یا سفید متمایل به قهوه ای است و از نیم شفاف تا شفاف متغیر است و ورقه های آن جلای مرواریدی دارند. ورقه های تالک خم می شوند ولی مانند میکا کش سان نیستند.
کاربرد : تالک به عنوان ماده خام سرامیک سازی و ماده ی عایق بکار می رود . استاتیت و سنگ صابون تالک های درشت ناخالصی هستند که پس از برش برای ساختن چاهک ضد اسید و روکش پیشخوان در آزمایشگاه های شیمی بکار می روند. همچنین تالک در تولید پلاستیک، رنگ، کاغذ، لوازم آرایشی و بهداشتی و قرص های دارویی کاربرد دارد.

تالک به عنوان ماده خام سرامیک سازی و ماده ی عایق بکار می رود . استاتیت و سنگ صابون تالک های درشت ناخالصی هستند که پس از برش برای ساختن چاهک ضد اسید و روکش پیشخوان در آزمایشگاه های شیمی بکار می روند. همچنین تالک در تولید پلاستیک، رنگ، کاغذ، لوازم آرایشی و بهداشتی و قرص های دارویی کاربرد دارد.


معامله ای مطمئن با اعضای ویژه و دارای نشان! اطلاعات بیشتر

ارسال درخواست به

جناب آقای ناصر دارایی شرکت پودرآرای همدانارسال پیام
شما از همین جا می توانید درخواست خود را به صورت مستقیم به شرکت پودرآرای همدان ارسال کنید. شرکت پودرآرای همدان از طریق ایمیل، فکس و پیام کوتاه از درخواست شما در لحظه مطلع می گردد.

و یا از سرویس درخواست خرید استفاده کنید


شما به عنوان خریدار یک کالا ویا یک خدمت می توانید برای دریافت بهترین پیشنهادات از سوی تامین کنندگان فروشندگان، مشخصات درخواست.ارسال درخواست خرید


شبکه های اجتماعی

ارتباط با ما

موبایل : -

تلفن : 021-88662600

فکس : 021-88676709

تلفکس : -

وب سایت : www.mpsmgroup.com